מי אנחנו?


אנחנו לא רק בית תוכנה.
אנחנו לא בית חומרה.
אנחנו האנשים שמבינים כי עבודת המכירות היא עבודה מורכבת וקשה.
אנחנו האנשים שמבינים את עולם הפיננסים ואת הדרישות של הרגולציה.


מדובר בפאזל גדול עם הרבה חלקים קטנים. רק סידור של כל החלקים מביא לפתרון המיוחל, ביצוע המכירה. אנחנו בתותים חיברנו את יכולות המחשב עם הבנת השוק, עם הבנת שיחת המכירה, עם הבנת צרכי הלקוחות, עם הבנת צרכי היצרנים, עם הבנת צרכי הסוכנים והמשווקים, ואת כל זה עם יכולות תכנות מצויינות.

והתוצאה: תוכנות תומכות וכלי מכירות מונחי מחשב, שבאמצעותן הסוכן מוכר יותר בזמן קצר יותר.

אז מי אנחנו? אנחנו האנשים שעוזרים למכור יותר מהר, יותר נכון ובזמן קצר יותר.

 

נסיון

 

לצוות המייסדים יש נסיון של למעלה מ-20 שנים בפיתוח ותחזוקת מערכות

המוכרות יותר ב:

  • ביטוח חיים
  • פיננסים
  • ביטוח בריאות
  • ביטוח סיעוד
  • פנסיה

 

חברת תותים שמה לעצמה כמטרה לפתח מגוון פתרונות תוכנה חדשניים וייחודים אשר ישמשו את שוק הביטוח והפיננסים בארץ.

 

שוק הפנסיה בעולם כולו עומד בפני שינויים עצומים עקב התארכות תוחלת החיים, הצפויה להיות דרמטית. חברת תותים עומדת בחזית הטכנולוגיה התומכת  ביכולת הארגונים לעמוד בשינויים אלה.


 

עומדים בחזית הטכנולוגיה

 

חברת תותים שמה לעצמה כמטרה לפתח מגוון פתרונות תוכנה חדשניים וייחודים אשר ישמשו את שוק הביטוח והפיננסים בישראל ובחו"ל. בכוונת החברה להפוך למובילת שוק בפיתוח מוצרים, שיווק פתרונות ומתן שירותים עם ערך מוסף לחברות וארגונים הפעילים בשוק הביטוח הפנסיה והפיננסים.

 

חברת תותים מקפידה להישאר בחזית טכנולוגית המחשוב על מנת שתוכל להמשיך לתמוך ביכולת הארגונים אשר יעזרו בשירותיה לשמור על יתרון תחרותי.

 

שלושת קווי העסקים של החברה הם:

  • מוצרים 
  • שירותי ערך מוסף ומיקור חוץ
  • שיפור וניהול תהליכים (BPO)


חברת תותים מבססת פעילותה על שיתופי פעולה עם חברות מוצרים ואינטגרציה בתחומי טכנולוגית המידע (IT).


 

יתרונות החברה 

 

הבנת השוק

שוק הביטוח והפיננסים מחייב התמחות והבנה מקצועית הן בפן המקצועי, הן בהבנת השינויים הרגולטורים הצפויים והן ביכולת לרתום את הטכנולוגיה למימוש הצרכים המיוחדים של שוק זה. 

 

מוניטין

מוניטין בשוק הביטוח והפיננסים נרכש לאט ולאחר עשייה מוכחת לאורך שנים. לשותפים בחברת תותים ניסיון של עשרות שנים, במהלכן צברו היכרות עם הגורמים הפעילים בשוק- הן בצד היצרנים והן בצד המשווקים. לשותפים בחברת תותים ניסיון מוכח בהובלה מוצלחת של פרויקטים, מיזמים, פעילות מיקור חוץ ושיפור תהליכים. 

 

ידע

הקמה, ניהול ותפעול פרויקטים המשלבים ידע מקצועי ייחודי עם יכולת ביצוע גבוהה הינם תנאי הכרחי להצלחתה של חברת תותים. שיתוף הפעולה של השותפים בחברה הניב עד היום מוצרים ופעילויות אשר משמשים גופים וחברות מהמובילים בישראל. 


יכולת

היכולת להוציא פעילויות מהכוח אל הפועל מחייבת לדעת להגדיר ולממש תוכניות פעולה, הן במסגרת עצמית כמוצרים חדשים עם מסר לשוק, והן בפרויקטים גדולים ומורכבים בגופים וחברות מובילות. השותפים בחברת תותים הקימו והכשירו צוותי פעולה של אנשי מקצוע אשר היו אמונים על פיתוח מוצרים ופרויקטים קטנים וגדולים כאחד. הצוות המוביל

 

עקיבא קלימן 

בעל תואר שני במשפטים, תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, ותואר CLU בביטוח. עקיבא הינו מוותיקי ובכירי ענף הביטוח בארץ. עקיבא הוא המייסד של סוכנות הביטוח קלע, ראש הוועדה לביטוח פנסיוני של לשכת סוכני הביטוח, וסגן יו"ר פורום מנהלי ההסדרים, בחברת תותים הוא משמש כשותף ויו"ר.

 

בני טרושינסקי

בעל תואר שני במנהל עסקים, התמחות במערכות מידע ותואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב. בני היה שותף מנהל של בית התוכנה NTR. לאחר מכירת בית התוכנה ל"נס טכנולוגיות" שימש כסמנכ"ל ומנהל חטיבת הביטוח והפיננסים בנס והיה אחראי על פרויקטים רחבי היקף הן בעולם הביטוח והן בעולם הבנקאות. בני הוא שותף ומנכ"ל חברת תותים.

 

עמוס איילון

בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה. שימש בתפקידי פיתוח, ייעוץ וניהול בחברות: תעשיה אווירית, CDC, דיגיטל ו-EDS. עמוס החל פעילותו ב-EDS ישראל בסמוך להקמתה והיה ממובילי פעילות מיקור החוץ בישראל. בתפקידו האחרון ב-EDS שימש כמנכ"ל החברה בישראל. לאחר רכישת EDS על ידי חברת HP הוביל את תהליך המיזוג בין החברות בישראל. עמוס הוא שותף בחברת תותים ומנהל את תחום ה BPO.

 

תמיר ארז

בעל תואר ראשון במדעי המחשב ומדעים קוגניטיביים. תמיר הוא בוגר חמן תלפיות ו-8200, ובעל נסיון עשיר בניהול פרויקטי פיתוח מגוונים ומורכבים. תמיר הוא שותף ומנהל הפיתוח של חברת תותים.

 

צפריר קגן

בעל תואר שני במנהל עסקים, התמחות במערכות מידע ותואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב. צפריר היה מנכ"ל ג'נסיס ישראל וסמנכ"ל פיתוח עיסקי בחברת בנדרטק- סטארט-אפ בתחום הסייבר. בנוסף צפריר היה דירקטור בחברת אמדוקס ו"נס טכנולוגיות" ואחראי הסקטור הציבורי בחבר יבמ ישראל. לצפריר ניסיון רב בפרויקטים רבי היקף הן בארץ והן בחו"ל.

אודות